התקשרו אלינולעמוד הפייסבוקדואל

דבר יו"ר ארגון נהגי התחבורה הציבורית בישראל

ישראל גנון, יו"ר ארגון נהגי התחבורה הציבורית בישראל

 

נהגים ונהגות יקרים,

לאחר 70 שנה שהעיסוק שלנו כנהגי אוטובוסים התדרדר מקצועית ותדמיתית, קם ארגון יציג ומקצועי של נהגי האוטובוסים בישראל אשר שם לפניו את המטרה העיקרית לקדם את ההכרה המקצועית ואת תדמיתו של נהג האוטובוס.

בין הפעילויות הרבות אשר התחלנו להניע וקידמנו בולטות במיוחד פרויקט הצבת חדרי ההתרעננות ברחבי המדינה, הרכבת מחיצות ההפרדה למניעת האלימות, חקיקת הטכוגרף הדיגיטלי להסדרת לוחות הזמנים וההפסקות, הכרת הנהגים כעובדי ציבור ועוד משימות רבות וחשובות נוספות בביצוע שנמצאות בדרך להכרה המקצועית בנהגי האוטובוסים.

אתם מוזמנים להכיר את האתר הרשמי של נהגי האוטובוסים בישראל, אתר זה משקף את עשייתו של ארגון נהגי האוטובוסים ואת פעילותו למען קידום מעמדו ושמירה על זכויות נהגי האוטובוסים בישראל.

מאז תחילת ההתארגנות אנו שוקדים על הסדרת ההכרה המקצועית של נהגי האוטובוסים וקידומם המקצועי והתדמיתי בענף ע"י  הליכי משא ומתן שונים המלווים בייצוג משפטי וכלכלי בשת"פ עם ההסתדרות הלאומית אשר אליה חבר הארגון למען קידום והשגת המטרות. לצד זאת, מיד עם תחילת פעילותו של הארגון נדרשנו לטיפול בסוגיות שונות הנוגעות לייצוג הנהגים במישורים שונים כגון ייעוץ בדיני עבודה, ייעוץ בנושאי תעבורה ועוד.

ייצוג הנהגים היא משימה מאתגרת, ומחייבת נאמנות לנהגים לצד אחריות למקום העבודה, תפקידו של הארגון הינו תפקיד מרכזי וחיוני בעיקר במצב של שינויים תכופים בענף, ואנו בארגון שמנו לנו למטרה לייצג את כלל אוכלוסיות הנהגים בנאמנות, במסירות ובאחריות תוך דאגה לביטחונם התעסוקתי בענף תובעני ובעל אחריות גבוהה במיוחד.

הגנה על זכויות הנהג ורווחתו בראש מעייננו, שיתוף פעולה עם הנהלות החברות היא אבן דרך להצלחה ולהגשמת היעדים והמטרות לרווחת הנהגים, כמו כן אנו פועלים הן במישור החברתי, המקצועי והן במישור הפרטני ובשיתוף פעולה עם כלל אוכלוסיות הנהגים, יחד עם זאת אנו מטפלים באופן שוטף בפניות רבות של נהגים בנושאים שונים ומגוונים הקשורים בזכויות עובדים ובבעיות מקצועיות.

אנו בארגון שואפים להסדיר באופן מפורט את יחסי העבודה בענף באמצעות תהליכים מוסדרים עם ועדי העובדים השותפים החוברים אלינו וכך לתת הזדמנויות קידום וסל רווחה רחב לכלל הנהגים במדינה.

על מנת שנוכל לקדם את ענייני הנהגים ולעשות למענכם, חלה עלינו החובה המוסרית והארגונית לבצע את המוטל עלינו באכפתיות, ביסודיות, בהשקעה מעבר למצופה, בנאמנות ובמוסריות כל זה יביא וייתן לנו ביטחון כלכלי ומקצועי ראוי ומקום עבודה טוב ובטוח.

חשוב להדגיש כי לרשותכם במסגרת השותפות עם הלאומית עומד סל שירותים רחב הכולל:

  • מתן ייעוץ פנסיוני
  • מתן ייעוץ וליווי משפטי
  • סיוע במימוש זכויות במקרה של מחלה או תאונת עבודה
  • הטבות צרכניות וכלכליות במסגרת מועדון הצרכנות "שווה"
  • הענקת שירותי ביטוח בריאות
  • סיוע מעונות יום ע"י עמותת "אמילי"
  • מתן הלוואות ומלגות לעובדים
  • ועוד..

אנו קוראים לכל נהג ונהגת, להירתם למאמץ הארגוני להסדרת יחסי עבודה, לתמוך בוועדי העובדים השותפים מטעם הארגון ובארגון למען עתיד טוב יותר, מקצועי יותר ובטוח יותר.

בנימה אישית חשוב לי לציין כי כי אני עומד לרשותכם, זמין וקשוב לכל צורך שקיים.

אני מזמין אתכם לפנות לבירורים ולסיוע בכל עניין דרך מוקד המידע 8882*

או באופן ישיר אליי 050-6655003

ישראל גנון, יושב ראש
ארגון נהגי התחבורה הציבורית בישראל